AKTUALNOŚCI

17 styczeń 2017

23 STYCZNIA 2017 R. DZIEŃ BEZ OPAKOWAŃ FOLIOWYCH

Już za kilka dni obchodzić będziemy Dzień bez Opakowań Foliowych. Ta inicjatywa, która zrodziła się kilka lat temu, ma na celu zwrócenie uwagi na narastający problem foliowych śmieci. Ze względu…
14 grudzień 2016

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

Szanowni Państwo, Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy 2017 Rok.  W tych wyjątkowych dniach życzymy Państwu z serc…
02 listopad 2016

KAMPANIA POLECAM TREECO!

  ZA POLECENIE ZDOBĘDZIESZ PREMIĘ!  
18 październik 2016

Konwerter Geami WrapPak HV to sieć wielu możliwości

Jak zapakować ciężkie przedmioty w karton, aby ich transport był bezpieczny a pakowanie odbywało się szybko i bez użycia szkodliwych dla środowiska wypełniaczy?
03 październik 2016

ŚLIMAK UNIESIE KAŻDE OBCIĄŻENIE!

Jak zapakować ciężkie przedmioty w karton, aby ich transport był bezpieczny a pakowanie odbywało się szybko i bez użycia szkodliwych dla środowiska wypełniaczy?
16 wrzesień 2016

SPOTKANIE FIRMOWE

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie właścicieli Treeco z pracownikami. Celem spotkania była analiza sześcioletniej działalności przedsiębiorstwa oraz wyznaczenie priorytetowych działań w związku z dynamicznym rozowojem firmy.
31 sierpień 2016

NOWY PRACOWNIK FIRMY

Rosną nowe kadry w szeregach TREECO
24 maj 2016

FillPak SL - NOWOŚĆ !

FillPak ® The most flexible solution to reach maximum efficiency in high volume packing operations.
09 listopad 2012

Szkolenie produktowe Ranpak, Holandia The Ranpak Academy - Commercial Training, Heerlen, Netherlands

Dnia 08 listopada 2012r. firma TREECO S.C. otrzymała certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia produktowego w zakresie: doboru optymalnego i najbardziej skutecznego sposobu zabezpieczania przedmiotów z zastosowaniem podkładek papierowych oraz technik pakowania…
17 październik 2012

Szkolenie techniczne Ranpak, Czechy Ranpak Training Program, Nyrany, Czech Republic

Dnia 16 lipca 2012r. firma TREECO S.C. otrzymała certyfikat potwierdzający odbycie profesjonalnego szkolenia technicznego w zakresie: serwisowania, konserwacji i regulacji urządzeń z oferty Ranpak.
30 maj 2012

Papier w składzie porcelany - TREECO S.C. / Ranpak BV

W numerze 05/2012 miesięcznika PACKAGING POLSKA, opublikowany został artykuł pt.: "Papier w składzie porcelany - TREECO S.C./Ranpak BV" Zachęcamy Państwa do lektury.