ŚLIMAK UNIESIE KAŻDE OBCIĄŻENIE!

Jak zapakować ciężkie przedmioty w karton, aby ich transport był bezpieczny a pakowanie odbywało się szybko i bez użycia szkodliwych dla środowiska wypełniaczy?

Chcemy Państwu przedstawić rozwiązanie tego problemu przy użyciu innowacyjnego produktu PadPak AutoCoiler.
Konwerter tworzy standardową papierową podkładkę Pad z papieru dwuwarstwowego Kraft i automatycznie zwija ją ciasno bądź luźniej w zależności od ustawienia sterownika. Ponadto nadaje jej kształt spirali przypominającej muszlę ślimaka.
Dzięki takiej konstrukcji podkładka zyskuje na wytrzymałości, zachowując swoje właściwości amortyzujące.
Praca konwertera AutoCoiler może być całkowicie automatyczna, ponieważ parametry długości podkładki i wspomnianej wcześniej siły zwinięcia są ustawiane na sterowniku konwertera.
Dodatkowo konwerter po zwinięciu "ślimaka", okleja go automatycznie taśmą i w ten sposób chroni przed rozwinięciem podkładki.
Na koniec procedury "mechaniczna łapa" zsuwa zwiniętą spiralę z widełek do podłożonego kosza, czyniąc kowerter gotowym na kolejny cykl.
Wytwarzane podkładki mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę - oprócz wytrzymałości - są lekkie i nie wpływają na ciężar już sporo ważących paczek.

System PadPak AutoCoiler może rozwiązać Twój problem z pakowaniem ciężkich przedmiotów!

 

Padpak Senior with coiler Padpak Senior with coiler       Padpak Senior with coiler by Ranpak Padpak Senior with coiler by Ranpak