Konwerter Geami WrapPak HV to sieć wielu możliwości

Jak zapakować ciężkie przedmioty w karton, aby ich transport był bezpieczny a pakowanie odbywało się szybko i bez użycia szkodliwych dla środowiska wypełniaczy?

Tym razem przedstawimy Państwu rozwiązanie do pakowania i transportowania przedmiotów szklanych i delikatnych.

Problematyczność pakowania takiego asortymentu polega główie na tym, że trzeba użyć odpowiedniego rodzaju wypełniacza. Dlatego naszym zdaniem najskuteczniejszym produktem do takich zadań specjalnych jest konwerter Geami WrapPak HV.

Wytwarza on dwuwarstwową ochronną papierową matę.
Zewnętrza warstwa, dzięki specjalnym nacięciom swoją budową przypomina pajęczą sieć. Struktura jest elastyczna i nie pęka pod wpływem naciągania. Sieć charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu chroni delikatne przedmioty przed uszkodzeniem. Natomiast wewnętrza warstwa wytworzona jest z bardzo delikatnego, miękkiego papieru, chroniącego produkt przed zarysowaniami. Taka konstrukcja zwinięcia papieru sprawia, że produkt jest dobrze zabezpieczony i amortyzowany przed wstrząsami.

Taki rodzaj wypełniacza na wzór pajęczej sieci ma zastosowanie w wielu branżach np.: kosmetycznej, farmaceutycznej, wyrobach ze szkła i ceramiki, motoryzacyjnej (np.: lampy samochodowe) oraz elektronicznej.


System Geami WrapPak HV może rozwiązać Twój problem z pakowaniem delikatnych i kruchych przedmiotów!