PRACA W TREECO

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Zakres Obowiązków:

‣ Identyfikacja potencjalnych Klientów z sektora produkcyjnego, handlowego i logistyki,
‣ Nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych,
‣ Prezentacja i testy oferowanych rozwiązań u Klienta,
‣ Negocjacje i przygotowywanie ofert handlowych oraz umów,
‣ Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
‣ Dbanie o wizerunek firmy,
‣ Raportowanie do przełożonych wyników pracy,
‣ Realizacja zleconych zadań,

Wymagania:
‣ Wykształcenie min. średnie,
‣ Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,
‣ Min. 3-letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów,
‣ Konkretne i wymierne sukcesy w powyższym zakresie, mile widziane dokumenty potwierdzające osiągnięcia (referencje),
‣ Praktyczna znajomość technik handlowych,
‣ Umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
‣ Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
‣ Samodzielność, Kreatywność, Przedsiębiorczość
‣ Umiejętności techniczne
‣ Konieczność prowadzenia prezentacji i testów oferowanych rozwiązań u Klienta
‣ Orientacja na wynik,
‣ Umiejętność rozwiązywania problemów,
‣ Komunikatywność,
‣ Prawo jazdy kat. B,
‣ Własna działalność gospodarcza

Oferujemy:
‣ Samodzielne stanowisko,
‣ Wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny,
‣ Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków: telefon komórkowy, laptop, samochód,
‣ Pracę w systemie home-office

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jeśli zagadnienia procesów produkcyjnych i magazynowania są Twoją pasją,
nie boisz się wyzwań i chciałbyś z nami pracować,
być może stanowisko czeka właśnie na Ciebie!