Szkolenie i wsparcie techniczne
Aby firmy, które na co dzień borykają się z dużą ilością przesyłek, mogły w pełni wykorzystywać potencjał naszych narzędzi, organizujemy szkolenia instruktażowe, które odbywają się bezpośrednio na stanowisku pracy pakowacza. Specjaliści wyjaśniają obsługę maszyn konwertujących oraz prezentują techniki efektywnego pakowania. Wszystko po to, by optymalizować zużycie papieru i dokładnie zabezpieczać zawartość paczki. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę i umiejętności.
Zapewniamy okresowe przeglądy PAKsystemów, tak by działały nieprzerwanie i efektywnie. Jeśli potrzebujesz porady technicznej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wykwalifikowany Doradca odpowie na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami!
Pracujemy od 8:00 do 16:00
Nasza infolinia: +48 17 785 05 05
Serwis
Dostarczamy sprzęt oraz papier, dzięki którym firmy mogą wypełniać wolne przestrzenie w paczkach naturalnymi, ekologicznymi materiałami. Jeśli jednak działanie konwertera będzie nieprawidłowe, rozwiążemy problem, zapewniając:
- Wsparcie techniczne podczas rozmowy telefonicznej ze specjalistą
- Interwencję serwisanta w dogodnym terminie
- Zastępczy konwerter na czas naprawy
Kontakt z serwisem: +48 17 785 05 97
w godz. od 8:00 do 16:00
FAQ
W jaki sposób dobrać odpowiedni rodzaj konwertera?
Doradca ds. ECOpakowania dobierze najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę:
· Ilość pakowanych paczek na dobę
· Rozmiar i wagę pakowanych przedmiotów
· Stopień amortyzacji i rodzaj stosowanych opakowań
Czy można przetestować oferowane rozwiązanie?
Naturalnie! Każdorazowo naszym Klientom proponujemy przeprowadzenie testu naszych systemów pakowania. Dzięki temu możemy dostosować ofertę i określić cykliczność dostaw papieru.
Czy testy są płatne?
Papier niezbędny do przeprowadzenia testów to jedyny koszt, jaki ponoszą Klienci. Konwertery udostępniane są bezpłatnie.
Czy obsługa konwertera jest trudna?
Niezbędna wiedza na temat obsługi konwertera przekazywana jest na szkoleniach, które stanowią naturalny element współpracy. Udostępniane przez nas konwertery wymagają jedynie nadzoru i stałego dostępu do papieru.
W jakich trybach mogą pracować konwertery?
W trybie automatycznym – wymagają jedynie nadzoru i odebrania wytworzonego wypełniacza.
W trybie manualnym – operator odcina wypełniacz po osiągnięciu pożądanej długości za pomocą dźwigni lub przycisku nożnego.
Czy urządzenia do obsługi wymagają wykwalifikowanego personelu?
By nie doprowadzić do ewentualnych zniszczeń papieru lub uszkodzeń maszyny, konwerter powinien być obsługiwany przez osobę przeszkoloną. Potwierdzeniem umiejętności operatora jest certyfikat wydawany przez firmę TreECO .
W jaki sposób powstaje wypełniacz?
Konwerter przetwarza ekologiczny papier i formuje go w odpowiedni kształt. Powstały wypełniacz skutecznie i naturalnie chroni zawartość paczki przed wszelkimi uszkodzeniami.
Jak konfekcjonowany jest papier do produkcji wypełniacza?
Papier konfekcjonowany jest w rolkach lub w postaci składanki.
Ile rodzajów wypełniaczy może wytwarzać konwerter?
Jedno urządzenie może wytwarzać tylko jeden typ wypełniacza – wstęgę lub podkładkę.
Jaką długość ma wytwarzany wypełniacz?
Konwertery mogą być zaprogramowane tak, by automatycznie produkować preferowaną długość wypełniacza. Natomiast te sterowane manualnie pozwalają odcinać papier przez operatora urządzenia.
Czy wytwarzane wypełniacze są jednego typu, czy mogą różnić się między sobą?
Naturalnie wypełniacze różnią się między sobą. Papier może być konwertowany w formę gniecionego papieru lub sztywnej podkładki, a do owijania przedmiotów dedykowany jest specjalny papier w „plastry miodu”.
Czy wypełniacze wytwarzane są tylko z jednego typu papieru?
Każdy papier stosowany jako wypełniacz to w pełni ekologiczne rozwiązanie. W zależności od jego przeznaczenia oraz wymaganego stopnia amortyzacji stosuje się papier o różnej gramaturze i ilości warstw.
Czy konwertery mogą działać w linii produkcyjnej?
Naturalnie! Możemy zaoferować konwertery dostosowane do pracy w niewielkich pomieszczeniach, a także maszyny, które mogą być zintegrowane z linią produkcyjną.
Co znaczy integracja konwertera?
Integracja to dopasowanie maszyny do indywidualnych potrzeb magazynowych (praca pod stołem, praca w linii, tryb reprodukcji taśmowej itp.).