WYPEŁNIANIE PRZESTRZENI

Konwerter do szybkiego i efektywnego wypełniania wolnej przestrzeni owijania, amortyzowania przy pomocy wstęgi papieru. Najszybszy i najbardziej ekonomiczny na rynku system wypełniania przestrzeni przy użyciu wstęgi papieru. Konwertery FillPak, to seria urządzeń: FillPak M, FillPak TT(C), FillPak SL, FillPak, AccuFill z FillPak, wytwarzających papierowy wypełniacz w postaci wstęgi papieru, służący do: owijania, wypełniania, blokowania i zabezpieczania towarów. Sprawdź, jak wszechstronne są wypełniacze do paczek FillPak!

Wypełnianie wolnego miejsca w opakowaniach pozwala na skuteczne zabezpieczenie przedmiotów na czas transportu poprzez blokowanie i unieruchamianie. Nasze ekologiczne wypełniacze papierowe mogą być także stosowane jako praktyczne przekładki w opakowaniach zbiorczych. W ofercie znajduje się także konwerter Geami WrapPak produkujący papierową alternatywę dla folii bąbelkowej – niezastąpione zabezpieczenie do owijania szkła i innych delikatnych przedmiotów. Papier doskonale amortyzuje, blokuje i zabezpiecza, a przede wszystkim jest przyjazny dla środowiska.

FILLPAK M

M   Konwerter FillPak M (manual) konwerter znakomicie nadający się do produkcji niewielkich ilości wypełniacza, do szybkiego i efektywnego wypełniania wolnej przestrzeni, amortyzowania przy pomocy…

FILLPAK TT

TT   Konwerter do szybkiego i efektywnego wypełniania wolnej przestrzeni owijania, amortyzowania przy pomocy wstęgi papieru.

FILLPAK TTC

TTC   Konwerter do szybkiego i efektywnego wypełniania wolnej przestrzeni owijania, amortyzowania przy pomocy wstęgi papieru.

FILLPAK

  Najszybszy i najbardziej ekonomiczny na rynku system wypełniania przestrzeni przy użyciu wstęgi papieru.

FILLPAK | ACCUFILL

   Rewolucyjny system automatycznej produkcji wypełniacza. System samodzielnie mierzy wolną przestrzeń i produkuje wypełniacz. 

FILLPAK SL - NOWOŚĆ !

SL   Konwerter do szybkiego i efektywnego wypełniania wolnej przestrzeni owijania, amortyzowania przy pomocy wstęgi papieru.